Kariyerweb ile artık web sitenizin olması hayal değil. Sizin de bir web siteniz olabilir. Web sitenizin olması ile birlikte kariyeriniz yükselecek, esnaf, kobi, girişimci iseniz dijital dünyaya açılmanızla birlikte iş ve işlerinizin genişlemesi görülecek. İşlerinizin yürümesi kolaylaşacak. Ekonomik E-Ticaret paketleri ile satışlarınız artacak. Web sitesi yapımındaki yüksek fiyatları gören esnaf, kobi ve girişimciler bunun yanında domain ve hosting işlemlerine yabancı olmaları ve bu durumdan dolayı web sitesine yanaşmadıkları görülmekteydi. Kariyerweb sitemiz ile tanıştıktan sonra web sitesi sahibi olmanın ne kadar kolay olduğu, bununla birlikte ücretsiz web sitesi sunulması, hosting işlerini tamamen bizim üstlenmemiz, web sitelerinin çökme, virüs girme ve veri kaybı olma korkusu olmadan rahat bir şekilde yürümesi, bunun yanında herkese uygun web sitesi şablonlarımızı seçerek iş ve işlemlerin kolay yürütülmesi sağlanacaktır. Kariyerweb.Net ile herkes kendi web sitesi ile tanışıp rahat bir şekilde sunum yapabilecek, duruma göre web sitelerinin içerik ve görselleri tarafımızdan yüklenip yardımcı olunacak, gerekse isteyenlere kontrol paneli verilip kısa bir eğitimden sonra web sitelerini yönetmenin sevinci ortaya çıkacaktır. Web sitelerimizin kullanımı ücretsiz olup sizleri üzmeden belirli miktarda hosting kira ücreti alınmaktadır. Yukarıdaki menülerden “Kılavuz” menüsünden nasıl web sitesi alabileceğiniz hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Kariyerweb.Net sitesi genelde web programlama ve domain bilgisi olmayanlar, internet sitesi kullanımını bilmeyenler için tasarlanmıştır. Bu yüzden domain ve hosting paketlerinde Whmcs satış sistemi kullanılmamıştır. Web sitelerinin ücretsiz olması, hosting ücretlerinin ucuzluğundan dolayı web programlama bilenler de sunulan paketleri satın alabilir. Bunda sorun yoktur. Ancak sonraki haftalarda web programlama bilenler için ise yeni projeler oluşturulacak Cpanel verilip sürükle bırak yöntemi ile ücretsiz web siteleri oluşturma yayınlama paketleri verilecektir.

Satışlarınızı arttırmanın yolu bir e-ticaret sitesi kurup dijital satışa başlamanızdır. Kariyerweb.Net ile e-ticaret sitesi yönetmenin korkusuzca keyfini süreceksiniz. Fiyat ayarlamalarından kdv düzenlemesine, sanal pos ayarlarından mesafeli satış sözleşmesine, Ticaret Bakanlığı’nın sitesine kaydına kadar Kariyerweb yanınızda olacaktır.