İade Politikası

CAYMA HAKKI

1. KariyerWeb.Net’in müşterilerine sunduğu hizmetler hizmet planına bağlı olarak aylık ve yıllık olarak faturalandırmaktadır. Eğer hizmetimizden memnun kalmaz iseniz ilk 14 gün içerisinde koşulsuz olarak geri iade yapılır.

2. Müşteri Cayma ve iade talebini bilgi@kariyerweb.net  mail adresine bildirmek zorundadır. Ayrıca hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmetinizde olan 0534 552 5830 no’lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurmanız iade ve cayma durumunuz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde iletilemeyen iade ve cayma taleplerinin işleme alınmayacağını müşteri beyan ve kabul eder.

3. Yıllık Paketlerde (Ödemeler) – İşlem tarihinden itibaren 14 gün içinde, Aylık Paketlerde (Ödemeler)  İşlem tarihinden itibaren 48 saat içinde iptal edilirse para iadesi yapılabilir. EFT ile yapılan ödemelerde hesabımıza iade EFT,  kredi kartı ile yapılan ödemelerde kredi kartınıza iade yapılır.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Domain (alan adı) ve yurt dışından alınan hizmetlerde, harici destek ve servis hizmeti ücretlerinde cayma ve iade hakkı yoktur.